ARGUS

EN YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE GÖRÜNTÜLEME VE PROSES KONTROL YETENEKLERİ İLE %100 BASKI DENETİMİ İÇİN KOMBİNASYON ÇÖZÜMÜ

Argus E Turbo HD, sağlam bir sistemde proses kontrolü ve baskı denetiminin benzersiz ve uygun maliyetli bir kombinasyonudur.

Her baskı işinin üstün kalitesini garanti etmek için 8K ila 16K arasında değişen çözünürlük ile belirli bir web genişliğinde yüksek çözünürlük ve performans sağlar!

%100 KALİTE GÜVENCESİ VE SÜREÇ KONTROLÜ.... HEPSİ BİR ARADA ÇÖZÜM!

Bugün, kullanılan tüm üst düzey denetim ve kalite güvence sistemlerinin %50 sinin üzerinde AVT platformları kuruludur.

AVT gururla "Argus e Turbo HD", tüm baskı işleri in-line süreç kontrolünü ve kalite güvencesini en üst düzeyde sunmak için üstün vizyon teknolojilerinin eşsiz bir kombinasyonlarını tanıtır.

Sistem basım kontrolü, doğrulama, algılama ve renk ölçümü için isteğe bağlı özellikler ile birleştiğinde, mümkün olan en yüksek hızlarda ve yüksek yakınlaştırma görüntüleme yeteneklerinde %100 kontrolü birleştirir.

Sonuçlar ise, garantili baskı iş kalitesi, önemli fire azaltma, azalan üretim maliyetleri ve yatırım getirisi için kendileri hakkında bahsederler.

Argus E Turbo HD, renk varyasyonları, duktor bıçak çizgileri, hatalı baskılar, düşük kontrastlı hatalar, yanlış kayıt, lekeler ve sıçramalar da dahil olmak üzere çok çeşitli baskı ve malzeme kusurlarını verimli bir şekilde algılar. Sistem, fire ve müşteri itirazına neden olmadan önce hem rastgele hem de işlem yazdırma sorunlarını algılar ve tespit edilen kusurun konumunu ve türünü görsel olarak gösterir.

Baskı işlemi boyunca rastgele kusurlar seçilen kalite eşiğine göre otomatik olarak işaretlenir. Gerektiğinde, sistemin yüksek çözünürlüklü optik kafası daha fazla araştırma için şüpheli kusur konumuna yönlendirilir. Bir süreç hatası söz konusu ise, operatörler sorunu hızlı ve verimli bir şekilde ele alabilir ve ilgili hatayı yerinde düzeltebilir.

Her iş sonunda, sistem hassas kusur görüntüleri ve ilgili ana da dahil olmak üzere kusur yerlerini hakkında bir rapor oluşturur. Bu ayrıntılı rapor, nihai baskı işini müşteriye göndermeden önce bitirme işlemi sırasında firelerin sezgisel olarak izlenmesini sağlar.

ÜRETİM İŞ AKIŞI, ARŞİVLEME VE RAPORLAMA

Argus E Turbo HD, basım ve basım sonrası üretim iş akışınızdaki seviyeyi yükseltir. Yenilikçi bir dahili PrintFlow modülü ile donatılmış sistem, etkili iş, veri arşivleme ve raporlama işler. Üretim iş akışının ayrılmaz bir parçası olan operatörler, iş / sipariş / bobin raporlarını gözden geçirmek, nihai raporları dijital dosyalara halinde düzenlemek ve dışa aktarmak veya AVT' yi kullanmak için satır içi raporlama kullanırlar.

İş akışı bağlantı otomatik olarak rewinders veya slitters bağlanmak ve verimli sevkiyat öncesi arızalı malzeme kaldırmak için.

İş akışı bağlantıları, otomatik olarak çevirici veya bölücülerin bağlanmasıyla, hatalı ürünleri sevkiyat öncesinde ortadan kaldırmak için verimli olarak çalışır.

Ayrıntılı hata görüntüleri ile kalite raporları operatörlere sorun alanlarını belirlemek ve daha da önemlisi, genel üretimi geliştirmek ve kaliteli baskı işleri sunmak için karar verme sürecine yardımcı olur.

Sistemin “Baskı akışı yöneticisi”, birden fazla sistemden ilgili verileri toplayarak, yöneticiler ve anahtar personel için masaüstü bilgisayarlarından üretim kalitesini kolayca izlenebilir, analiz edebilir ve kontrol edebilir hale getirir.

HATA TESPİT

Responsive image
Çizgiler.
Responsive image
Yabancı Nesneler.
Responsive image
Noktalar ve Sıçramalar.
Responsive image
Renk Değişimi.
Responsive image
Yanlış Kayıt.
Responsive image
Yazı.

RAKİPSİZ BASKI KALİTESİ

HEMEN GETİRİLEN KÂR

• Kapsamlı %100 kalite güvencesi ve baskı süreci kontrolü.

• Baskı hatalarını geniş kapsamda algılanması ve uyarılar.

• Analiz, arşivleme ve raporlama için kusurları bulur, işaretler.

• Bireysel baskı işleri için hassas Ön ayarlama sistemi.

• Tüm web baskılarını ve uygulamalarını destekler.

• Her iş üzerinde tutarlı baskı kalitesi sağlanması.

• Genel baskı verimliliğinin artırılması.

• Hızlı yatırım getirisi kazancı.

• Hızlı baskı hazırlık süreci ve süratli sevkiyat ile değerli zamanı kazanın.

• Fire, kaynak ve üretim maliyetlerini azaltılması.

• Müşteri itirazlarının önlenmesi.

GÜÇLÜ DENETİM MODÜLÜ

• Tam otomatik denetim süreci.

• Kolay sezgisel kullanıcı arayüzü ve on-line kılavuzu ile iş ayar süreci en aza indirilir.

• Özel akıllı algoritma motorları tarafından desteklenmektedir.

• Yanlış alarmları ortadan kaldırırken kritik kusurları tespit eder.

• Kolay ekran görünümü ile türüne göre kusurları kategorize eder.

• Tam tekrar görüntü üzerinde hassas kusur konumunu gösterir.

• ERP ile basım evine bağlanarak, sorunsuz olarak iş indirilir.

• Kolayca yükseltilebilir yazılım odaklı platform.

KAMERA KARŞILAŞTIRMA

220microns at 798 m/min regular camera

220microns at 798 m/min “Turbo Engine”

DAHİLİ SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Ürünle ilgili bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galerİ