JUPITER

ÜSTÜN PROSES KONTROLÜ VE OTOMATİK HATA TESPİTLERİ İÇİN ÇÖZÜMLER

Web baskı uygulamalarını paketlemek için benzersiz bir şekilde tasarlanmış olan AVT’nin Jüpiter'i, kapsamlı işlem kontrolünü garanti etmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar.

Jupiter’in gelişmiş otomatik algılama yazılımı modülü, baskı malzemelerini görsel olarak inceleyerek baskıdaki hataları gerçek zamanlı olarak otomatik olarak algılar. Kaliteli baskı sonuçları sunmaya gelince, Jüpiter işi her zaman yapar!

SINIFININ EN İYİSİ SÜREÇ KONTROLÜ

Günümüzde, kurulan tüm üst düzey denetim ve kalite güvence sistemlerinin% 50'sinden fazlası AVT platformlarıdır. AVT'nin Jüpiter'i, web baskı uygulamalarını paketlemek için özel olarak tasarlanmış gerçekten gelişmiş, uygun fiyatlı bir otomatik hata bulma çözümüdür. Jupiter, AVT’nin dünya çapında binlerce kurulumla edindiği uzun yıllara dayanan saha deneyimini, yazıcılarla ve sektördeki lider Ar-Ge ekibiyle sürekli diyaloğu sürdürmektedir.

Jüpiter'in süreç kontrolü, gelişmekte olan kusurların erken uyarısını sağlamak için son derece yüksek hassasiyet göstermektedir.

Sistem, hataları insan gözüyle görmeden önce hemen tespit eder ve maliyetli atıkları / fireleri önemli ölçüde azaltır. Jupiter’in benzersiz otomatik inceleme yazılım modülü ve yenilikçi ekranı, baskı makinesindeki tüm basılı materyal türlerini görsel olarak inceleyerek hataları gerçek zamanlı olarak otomatik olarak algılar. Üstelik, Jüpiter önemli ölçüde daha yüksek baskı hızları sağlar, paketleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılan şeffaf ve esnek alt tabakalar dahil tüm baskı tiplerini, modellerini ve malzemelerini destekler ve isteğe bağlı eklenti modülleriyle birlikte sunulur.

GÖZE UYGUN YENİLİK

Jüpiter’in benzersiz gücü, baskı kusurlarını insan gözüyle görülmeden önce belirleme yeteneğinde yatmakta ve baskı operatörünü derhal uyarmaktadır. Sistem görsel olarak tespit edilen pozisyonu ve arızanın tipini gösterir, arızayı yeni bir bölünmüş ekranda izler, operatörü her bir arızanın yapısı ve yeri konusunda uyarır. Jüpiter’in “ikili mod” özelliği, operatörlerin canlı görüntüyü bir ekranda ve kusurlu görüntüyü ikinci ekranda görmesini sağlar.

Operatör bu sezgisel, kullanımı kolay insan arayüzünü kullanarak, sorunu hemen çözebilir ve ilgili hata kaynağını düzeltebilir. Tüm hatalar, hata tipine ve hassasiyet seviyesine göre, gelişmiş algılama algoritmaları ile işaretlenir ve kategorilere ayrılır. Arızalar daha sonra kullanılmak üzere kütüphanelere kaydedilir ve baskı tutarlılığını sağlamak için farklı çalışmalarda aynı işi yapar.

İŞLEM HATA TESPİTİ

 • YALNIŞ KAYIT

  Jupiter, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan çizikler tespit edilir, raporlanır.

 • NOKTALAR

  Jupiter, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan noktalar tespit edilir, raporlanır.

 • RENK DEĞİŞİMİ

  Jupiter, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan renk çeşitleri tespit edilir, raporlanır.

 • LEKELER / KİRLENMELER

  Jupiter, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan renk - yazı kaymaları tespit edilir, raporlanır.

 • ÇİZGİLER / ÇİZİKLER

  Jupiter, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan sislenme tespit edilir, raporlanır.

DAHİLİ SİSTEM ÖZELLİKLERİ

HD Kamera: Gelişen baskı kusurlarının en yüksek kalite denetimi ile birleştiğinde, en iyi ekran görüntü kalitesini garanti eden gelişmiş bir HD kamera ile donatılmıştır.

Duyarlılık Profilleri: Bir sonraki benzer iş çalışması için her işin konumunu kaydeder; hassasiyet kurulum süresini önemli ölçüde azaltır ve operatörler arasında tekdüzelik sağlar.

Hazing / Haze Görünümü: Tehlike veya aldatma gibi çok düşük kontrast kusurlarının, ortaya çıkar çıkmaz algılanmasını sağlar.

Pus görünümü işlevi, kullanıcıların laminasyondan önce başka türlü görülemeyen veya tespit edilemeyen net film üzerindeki tehlikeleri açıkça görmelerini sağlar.

İSTEĞE BAĞLI MODÜLLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

OTOMATİK KONTROL
Maksimum kontrol edilen (basılan) genişlik: Standart: 1200mm / 47.24 ” İsteğe bağlı sınırsız master: 2600 mm / 102,36 ” (istek üzerine daha geniş hatlar desteklenir)
Maks. web hızı desteği: 650 m / dak, 2132 f / dak
Minimum tespit edilen kusur alanı: % 2 kontrastta 0,023 mm² (daha yüksek zoom / kontrastta daha küçük hatalar tespit edildi)
Kontrol Modları: Tam tekrarlanan kapak veya kullanıcı tanımlı kontrol adımları.
Malzemeler : Esnek ve şeffaf filmler, folyolar, kağıtlar ve kartonlar dahil tüm malzeme tiplerini destekler.
KAMERA VE OPTİK KAFA
Kamera: Yüksek çözünürlüklü, 3 çipli dijital renkli kamera.
Çözünürlük: 1392 x 1040 x 3
Görüş Alanı (@ x1 zoom): 240mm X 180mm, 9.44 ”x 7.08”
Yakınlaştırma: x16'ya kadar optik yakınlaştırma.
Kalibrasyon Mekanizması: Entegre özel kalibrasyonlu H / W ünitesi
EK ÖZELLİKLER
Yapılandırma: Yenilikçi ergonomik tasarımlı konsol veya baskı kontrol konsoluna entegrasyon.
Arıza tespit yazılımı: Jüpiter Gelişmiş Otomatik Kontrol yazılımı modülü
Monitörler: 24 inç, TFT, yüksek çözünürlüklü monitörler.
Kullanıcı arayüzü: Özel klavye ve fare.
Desteklenen diller: Çok dilli MMI yeteneği

Ürünle ilgili bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galerİ