TITAN

METAL DEKORASYON UYGULAMALARI İÇİN% 100 BASKI DENETİMİ

Baskınızda %100 otomatik bir baskı denetimi çözümü kurarak baskı kalitenizi sağlayın ve toplam maliyetlerinizi azaltın.

Baskı pazarında ve ambalaj pazarında renk kontrolü için pazar lideri olan AVT ile, pazarın kalite standartlarını karşılarken ve toplam üretim firenizi ve makinenizin toplam ayar süresini azaltarak, baskıda daha fazla üretim süresi elde edebilirsiniz.

PİYASA İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN %100 DENETİM

SÜRECİ KONTROL EDİN, MÜKEMMEL KALİTE SAĞLAYIN VE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN

Titan, baskı işlemini daha iyi kontrol etmek, atıkları azaltmak ve kaliteyi artırmak için, her baskı hatasının % 100 kontrolünü sağlar. Titan kalite sınıfındaki en iyi kalite güvence platformu, her basılı metal sacın tespitini ve izlenebilirliğini sağlar.

Tüm önemli baskı üretim hataları, üretim aşamalarında tespit edilir ve izlenir. Benzersiz bir esnek tasarım, her türlü metalle dekore edilmiş tabakaları ve her türlü uygulamayı destekler. Tüm bu işlevler, kolay yükseltme yetenekleriyle birlikte yatırımınızı ve pazar rekabetinizi korur.

KÜRESEL YAKLAŞIM: HERHANGİ BİR DİL VE HERHANGİ BİR BİLGİ BASILABİLİR

Titan, müşterilerin değişken bilgileri basabilmelerini ve farklı dillerin üretimini destekleyebilmelerini sağlamak için baskılarınızla bir PDF formatı karşılaştırması sağlar.

Hatalardan kaçınmak ve işinizi yeni pazarlara genişletmek için operatörünüze yeni diller öğretmeye gerek yoktur.

ENGİN DENEYİME VE BİNLERCE KURULUMA DAYANAN% 100 KALİTE GÜVENCESİ

Piyasada mevcut olan en gelişmiş algılama yeteneklerini elde etmek için Titan'a araştırma, geliştirme ve deneyim yılları yatırıldı.

AVT'nin yirmi yılı aşkın süredir baskı denetimi alanındaki engin tecrübesi ve liderliğiyle desteklenen Titan, üst düzey algılama teknolojilerine ve akıllı algoritmalara dayanmaktadır, ve kullanımı oldukça kolaydır.

Her defekt türüne göre sınıflandırılır ve tam metal levhada belirtilen kesin konumu ile ekranda sunulur. Sistem, geliştikçe operatör tarafından tespit edilebilecek süreç sorunlarını tespit eder, ayrıca kusurlu sayfaları otomatik olarak çıkarır ve işaretler.

İŞLEM HATA TESPİTİ

 • <

  ÇİZİKLER

  Titan, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan çizikler tespit edilir, raporlanır.

 • NOKTALAR

  Titan, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan noktalar tespit edilir, raporlanır.

 • RENK ÇEŞİTLERİ

  Titan, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan renk çeşitleri tespit edilir, raporlanır.

 • RENK / YAZI KAYMALARI

  Titan, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan renk - yazı kaymaları tespit edilir, raporlanır.

 • SİSLENME

  Titan, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan sislenme tespit edilir, raporlanır.

 • FİZİKİ HASAR

  Titan, üst düzey algılama teknolojileri ve akıllı algoritmalarıyla, baskı işlemi devam ederken oluşan fiziki hasarlar tespit edilir, raporlanır.

VERİMLİLİK ODAKLI

TITAN VERİMLİLİĞİ ARTTIRIYOR

• Baskı kusurları, gelişmeye başladıkça hemen ekranda algılanır ve ekranda gösterilir.

• Gelişen kusurların erken uyarısı, operatörün üretim israfı yaratılmadan önce hızlı bir şekilde tepki vermesini ve sorunu çözmesini sağlar.

• Arızalı sayfalar otomatik olarak çöp kutusuna atılabilir veya ek doğrulama için otomatik olarak yönlendirilebilir.

• Gelişmiş baskı kalitesi.

• Atık ve üretim maliyetlerini azaltın.

• Yeni iş fırsatları yaratın.

• Rekabet avantajınızı ve liderliğinizi garanti edin.

İSTEĞE BAĞLI MODÜLLER

Ürünle ilgili bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galerİ