HELIOS

ETİKETLER VE DAR WEB İÇİN %100 GELİŞMİŞ ÇÖZÜM DENETİMİ

Güvenilir ve piyasaca kanıtlanmış, dünya çapında binlerce kurulumla, AVT Helios, yalnızca etiketler ve dar web Baskısı için tasarlanmış otomatik, %100 baskı inceleme çözümlerinin üstün bir ürün paketidir.

Helios, üretim sürecindeki her aşamayı, en geniş baskı üretim iş akışlarına hizmet eden yenilikçi bir platform aracılığıyla desteklemektedir.

AVT PLATFORMLARI KÜRESEL İHTİYAÇLARI KARŞILAR

Etiket ve dar web baskısı için sağlam %100 otomatik kontrol çözümleri olan AVT Helios, artan pazar taleplerini karşılar ve aşar ve tüm baskı üretim süreci boyunca sıkı proses kontrolü sağlar.

Helios, herhangi bir Baskı makinesinde veya geri sarma makinesinde kurulabilir, Etiketlerdeki hataları anında tanımlar, fireleri azaltır, üretim performansını arttırır ve %100 kalite güvencesi sağlar. Baskı işleriniz, ayarlama aşamasından baskı işlemlerine, oradan da iş bitimine kadar denetlenir.

UÇTAN UCA İŞ AKIŞI ÇÖZÜMLERİ HEPSİ BİR PAKETTE

Helios çözüm paketi, baskı ve üretim sürecinin her aşamasını ele almak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Sistemler, gerçek zamanlı olarak kusurların %100'ünü hızlı ve verimli bir şekilde algılar, tüm baskı sürecini kontrol eder ve tüm baskı işlerinizde müşteri şikayetlerini önler.

HELİOS TURBO HD

Bugün piyasada önde gelen denetim sistemi olarak tanınan Helios Turbo HD, denetim verimliliğini artırmak ve baskı denetimi ve proses kontrolünün geleceğine doğru yol açmak için tasarlanmıştır.

Üstün makine görüş teknolojisi ve görüntü işleme yeteneklerini kullanarak Helios Turbo HD, her seferinde kaliteli sonuçlar sunmak için makine hızı, genişliği veya teknolojisi ne olursa olsun, mevcut ve gelecekteki dönüştürme ekipmanlarını destekleyen ultra güçlü bir platformdur.

HELİOS S / HELİOS S TURBO

Piyasada kanıtlanmış çözümler, Helios S ve Helios S Turbo dünya çapındaki müşterilerimizin Baskı makinelerinde ve geri sarma makinelerinde yüzlerce kez kurulmuştur.

Dahili kalite güvencesi ve süreç kontrolü için herhangi bir baskı ve geri sarma makinesine hızla ve kolayca entegre olan Helios S ve Helios S Turbo, her türlü üretim iş akışı ve kalite standartlarını destekler.

Sağlam ve güvenilir olan sistemler, kalın kabartmalı metalize folyoları ve ayrıca yüksek yansıtıcı holografik folyoları ve laminatları bile etkili bir şekilde işlenir.

BASKIDA KATMA DEĞER VERİMLİLİĞİ

GERİ SARMADA KATMA DEĞER VERİMLİLİĞİ

• Atık ve üretim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

• Gelişmekte olan hataları gerçek zamanlı olarak algılar.

• Fazla baskıyı / eksik basımı azaltır.

• Genel üretkenliği ve verimliliği artırır.

• %100 kalite güvencesi sunar.

• Hata noktasında otomatik olarak durur.

• Hızlı ve kolay rulo temizlemeyi etkinleştirir.

• Müşteri şikayetlerini ortadan kaldırır.

GELİŞMİŞ ÇÖZÜM DENETİMİ

Herhangi bir dijital baskı makinesine kolayca monte edilen Helios D, eksik başlıklar, noktalar, alt tabaka hasarları ve renk değişiklikleri gibi en kısa sürede meydana gelen kusurları hemen tanımlar.

Süreç, israfı etkin bir şekilde azaltır, üretim performansını arttırır ve zamanla kapsamlı mürekkep püskürtmeli baskı kafası durum izlemesi sağlar. Ayrıca, Helios D, yiyecek ve içeceklerden eczacılığa, etiket stoğundan şeffaf filme veya yüksek oranda yansıtıcı folyo üzerinde herhangi bir uygulama ve alt tabaka üzerinde sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

ETİKETLER VE DAR WEB İÇİN %100 GELİŞMİŞ ÇÖZÜM DENETİMİ

Ürünle ilgili bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galerİ