MERCURY

ESKİ VE YENİ BASKI MAKİNELERİ İÇİN TAMAMEN DİJİTAL SERVO MOTOR KONTROLÜ

Mercury sistemi, mürekkep kontrolleri için otomatik, tam, dijital bir çözüm sunar. Baskıda, dijital servo motorlar, her biri kendi dahili mikro işlemci seti, mürekkep ayar mandalları ile eşsiz bir hassasiyete sahiptir. Konsolda, operatör saniyeler içinde kritik mürekkep ayarlaması yapmasına olanak veren sezgisel bir dokunmatik ekran üzerinde çalışır. Sınırlı baskı deneyimine sahip operatörler bile, manuel kontrollerle çalışmaya kıyasla,% 30 ila % 50 daha az zaman ve malzeme ile renk hazırlamayı başarabilirler.

25 YILI AŞKIN TECRÜBESİ MAKİNENİZ İÇİN DOĞRU ÇÖZÜMÜ SAĞLAR

Mercury otomasyonu neredeyse her tür baskı makinesinde üretkenliği geliştirmeye hazırdır. AVT, çok çeşitli baskı modellerinde tabaka veya web, lito veya letterpress için kanıtlanmış çözümler sağladı; Presin 20cm ye kadar dar mı yoksa 180 cm ye kadar geniş mi olduğu. Ve Mercury, kesintisiz ve tam kesimli ve lazer kesim arasında değişen çeşitli bıçak stillerine uyum sağlamaya hazırdır, uygulamanız için en iyi olan bıçak tasarımını seçin.

DİJİTAL SERVO MOTORLAR, ÖN AYARLAR VE TEKRARLAR İÇİN EN DOĞRU MÜREKKEP PROFİLLERİNİ SUNAR

Mercury motorizasyonu her zaman programlanabilir dijital servo motorlarla gerçekleştirilmiştir. 25 yıldan fazla baskı salonu operasyonu, servoların üstün doğruluğunu kanıtlamıştır. Her bir Mercury servo motorundaki mikroişlemci sayesinde, her sistemde kontrol ve bakım için gelişmiş özellikler standarttır. Her motor hareketinin sonunda, her bir servo motor, başarılı ayarını operatör konsoluna geri döndüğünü teyit eder. Devam eden bu iki yönlü durum kontrolü, operatörün hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar ve her ayarın talep üzerine gerçekleştiğine tam olarak güvenir. Doğru, güvenilir motor kontrolü, etkili dijital ön ayarın temelidir.

Tekrarlanabilirlik, tekrarlanan işler için saklanan profillerin güvenilir bir şekilde geri çağrılması için de önemlidir. Mercury sisteminde, motorun dahili zekası, mekanik geri tepmeyi otomatik olarak ortadan kaldırmak ve güvenilir bir “sıfır” pozisyonunu sürdürmek için çalışmaktadır. Yine de, Mercury'nin motorizasyonunu sağlamak daha kolay olamazdı, çünkü bu gelişmiş, yerleşik zeka, sadece iki küçük vida ve tek bir fişli konektör ile monte edilen ve çıkan modüler bir düzenek içinde güvenli bir şekilde paketlenmiştir.

OTOMATİK KONTROLLER DAHA HIZLI HAZIRLANIR VE RENGİ DAHA DOĞRU BİR ŞEKİLDE KORUR

  • Kolayca okunan dokunmatik ekrandan tüm baskıda mürekkep kontrolü.
  • Son derece hassas dijital otomasyon, manuel atıklarla karşılaştırıldığında başlangıç atıklarının% 30'undan% 50'ye kadar tasarruf sağlar.
  • İsteğe bağlı CIP plakası görüntü önizlemeleri daha hızlı, daha doğru mürekkep mandallarının ön ayarlarını sağlar.
  • Yerleşik sabit disk belleği kullanarak neredeyse sınırsız sayıda işi hızlı bir şekilde saklayın ve geri çağırın.
  • Yüzlerce kanıtlanmış tasarım, hemen hemen her Ietterpress veya litho makine sayfası veya web için hızlı, güvenilir yükseltmelere izin verir.
  • İsteğe bağlı operatör konsolları, herhangi bir basımda gerçek mandal aralığına uyacak şekilde özelleştirilebilir.
  • GMI Microcolor II ve Microcolor I+ sistemlerine yükseltme olarak kullanılabilir.
  • Tek bir konsoldan çoklu ağları kontrol edin veya isteğe bağlı 'istemci' istasyonunu basın hattının herhangi bir yerinde kurun.
  • Web spektral ölçüm sistemlerinde AVT'nin Clarios'a opsiyonel Kapalı devre bağlantıları.
  • On-line servis tanı ve güncellemeleri yüksek hızlı internet erişimi ile mevcuttur.

SEZGİSEL OPERATÖRÜN KONTROLLERİ VERİMLİLİĞİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE ARTIRIR

Bir Merkür iş istasyonundan renk ayarı, baskı hattında (aşağı yukarı ve aşağı inen) yukarı ve aşağı doğru yürümeyi zaman alıcıya bırakır. Dokunmatik ekranda hızlı bir dokunuşla, her mürekkep mandalı hassas, % 1'lik artışlarla ayarlanabilir. Mürekkep profilleri saniyeler içinde geçitten geçite veya üniteden üniteye kopyalanabilir.

Bu verimlilikleri yaratan otomatik kısa yollar, operatörlerin hızlı bir şekilde ustalaşacağı basit, ekran işlemlerini kullanarak kolayca ele alınır. Paket olarak ele alındığında, bu avantajlar yatırıma çok hızlı geri dönüş sağlar. Tipik olarak, manuel olarak kontrol edilen bir baskı makinesi (veya eski elektronik kontrollere sahip eski bir baskı makinesi) bir Mercury çözümünün avantajını elde ettiğinde,% 25 - 45 oranında baskıya hazırlıkta fire düşüşü sağlanır. Genel olarak çalışan fire miktarı yüzde 10 oranında artar.

İSTEĞE BAĞLI DİJİTAL ÖN AYAR, DAHA FAZLA TASARRUF SAĞLAR

Mercury sistemi, günümüzün dijital elektronik iş akışları için özel olarak tasarlanmıştır. İsteğe bağlı CIP modülüne bağlandığında, Mercury ekranı bir sonraki işin kalıplarının görüntülerini görüntüler ve bu dijital verileri, en verimli mürekkep mandal pozisyonlarını hesaplamak için kullanır.

Bu dijital destek, deneyimsiz operatörlerin bile, en iyi renkten yaklaşık %80 veya daha iyi yeni işler çıkarmalarını sağlar.

Ürünle ilgili bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.